LalTal

Знайдіть свого персонального мовного тренера!

Переконайтеся, що вивчати англійську – не важко. LalTal – це персоналізований мовний коучинг, який забере у вас лише 10 хвилин на день. Наші мовні тренери створять відчуття, ніби ви вчитеся з другом!

Як працює LalTal

 

1. Зустріч із тренером

Z

LalTal – це як вчитися з другом

Першим кроком є онлайн-зустріч у зручний для вас час для постановки цілей. Тренер познайомиться з вами й допоможе вибрати цілі, які пасують саме вам.

An app showing how to learn Spanish

 

2. Нові звички на

все життя.

Z

Вчити англійську з LalTal весело

Ми допоможемо вам сформувати нові звички, що заохочують вчити мову, а навчання буде веселим і змістовним.

Z

Лише 10 хвилин на день

Навчайтеся, коли вам зручно: по дорозі на роботу, коли у вас є кілька вільних хвилин тощо.

Z

Вчіть живу мову із живою людиною

Додатки для швидкого вивчення мов – це весело, але чи розвивають вони нові звички? У LalTal ваш мовний тренер пильно стежитиме за вашими результатами й буде джерелом мотивації. Ви розвиватимете поведінкові лайф-хаки й навички на все життя.

Z

Ви вже здавалися раніше? З LalTal буде інакше

Ви раніше намагалися вивчити мову і через деякий час кинули? Не хвилюйтеся, LalTal допоможе вам виробити звички, які підтримуватимуть ваш інтерес, і даватиме упевненість у собі – а отже і бажання вчитися далі.

 

3. Почніть сьогодні!

Готові почати вивчати англійську сьогодні? Розпочати користуватися LalTal легко. Спочатку ви поставите собі цілі, які згодом допоможуть вам розвинути нові звички й змінити своє життя за допомогою мови. Почніть роботу зі своїм особистим мовним тренером і навчайтеся лише 10 хвилин на день, коли вам зручно. Ми впевнені, що наш метод працює, тому пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей.

 

 

ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ МОВНИЙ КОУЧИНГ

Вивчайте англійську з LalTal. Це легко

Так само, як дієта й фізичні вправи, вивчення мови корисне для вас, але складність у тому, що вчити потрібно тривало і систематично. І так само, як із дієтою і фізичними вправами, якщо вчити забагато, це може призвести до вигорання та небажання продовжувати.

Від вас 10 хвилин на день у LalTal, а зі своєї сторони ми забезпечимо щоденне заохочення і відчуття відповідальності, що згодом виробить звичку вчитися.
 

ВІДГУКИ

Що говорять наші учні

Лора

«Мені подобається метод LalTal, тому що я можу говорити, слухати, читати і писати англійською мовою щодня, і мені приємно цим займатись…»

Вивчає англійську для роботи

Адам

«Я спробувала багато очних і віртуальних курсів. Все було добре і корисно, але мені бракувало впевненості, свободи Я позбулася страху. З LalTal я втратила страх говорити і сьогодні почуваюся впевненіше, бо знаю, що можу висловлювати свої думки і що інші мене розуміють. З поправками мого тренера цей метод приніс чудові результати».

Вивчає англійську, щоб розмовляти з онуками

Альваро

«Завдяки LalTal у мене значно побільшало впевненості! Щоденні нагадування допомагають мені думати англійською. Без перебільшення скажу: я відчуваю, що мої навички вдосконалюються з кожним днем».

Студент денної форми навчання за кордоном

FAQ

Frequently Asked

Як працює LalTal?

Наш унікальний додаток допомагає вам знайти мовного тренера. Використовуючи асинхронні звукові голосові повідомлення (без необхідності одночасного підключення!), учні практикуються говорити й слухати англійською приблизно по 10 хвилин щодня. Тренери покращують граматику й вимову, навчають новим словам, і, що найважливіше, пов’язують щоденну мовну практику учня з його цілями, що допомагає зробити мову частиною їхнього життя.

Скільки уроків я отримаю?

Ми не обмежуємо ваше навчання. LalTal – це новий метод навчання, у якому немає «уроків», як у школі. LalTal зв’язує вас із тренером, якому ви можете надіслати повідомлення в будь-який час доби. Додаток розроблений таким чином, що він допомагає вам виробити звичку вчитися – 10 хвилин на день, щодня.

 

 

Чи може LalTal допомогти моїй організації або співробітникам вивчити мову?

Якщо ви представляєте організацію чи компанію, яка хоче запропонувати мовні уроки співробітникам, зв’яжіться з нашою командою підтримки клієнтів, і ми підберемо для вас рішення. Зв’яжіться з нами.

Як я можу стати тренером LalTal?

Наша компанія завжди в пошуку кваліфікованих мовних тренерів. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Зв’яжіться з нами.

Почніть сьогодні!

Почніть користуватися LalTal уже сьогодні й дізнайтеся, чим навчання LalTal відрізняється від інших мовних вже. Запишіться на онлайн-зустріч для постановки цілей сьогодні. Ми впевнені, що наш метод працює, тому пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей.

ПОЧАТИ